Już za kilka miesięcy odbędzie się 29. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2021! Zapraszamy do Łodzi w dn. 16-18.09.2021r.

CEDE to wystawa stomatologiczna z najdłuższą tradycją w Polsce. Od ponad ćwierć wieku jest miejscem spotkań tysięcy praktyków ze światem biznesu. Dzięki organizatorowi wydarzenia – firmie Exactus – lekarze mają możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami, które pomagają leczyć skuteczniej i bezpieczniej. Na wystawie prezentują się twórcy i sprzedawcy wszelkich produktów wspierających proces leczniczy oraz usprawniających prowadzenie praktyki dentystycznej.

Pierwsza edycja Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE odbyła się w 1991 roku! W targach CEDE wzięło dotychczas udział 8 673 wystawców oraz 292 872 zwiedzających. W części naukowej towarzyszącej kolejnym edycjom wystawy uczestniczyło 54 614 profesjonalistów.

W 2016 targi CEDE ustąpiły miejsca World Dental Congress, który zorganizowaliśmy dla Światowej Organizacji Dentystycznej FDI wraz z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym. Uczestniczyli w nim przedstawiciele 152 państw.

Najstarsza polska wystawa stomatologiczna miała również swoją wersję online – Virtual Dental Exhibition by CEDE w 2020.

Targi CEDE 2021 – bezpłatna rejestracja otwarta!

Wstęp na wystawę jest jak zwykle wolny od opłat. Warunkiem uczestnictwa jest pobranie Bezpłatnej Karty Wstępu.

Tegoroczna wystawa CEDE 2021 będzie wspaniałą okazją do zakupów, testów i porównania sprzętu najlepszych producentów i dystrybutorów sprzętu stomatologicznego z kraju i zagranicy. W wydarzeniu wezmą udział także przedstawiciele organizacji branżowych oraz media. 

Jak co roku CEDE towarzyszył będzie ciekawy program edukacyjny. Tematyka wykładów i warsztatów zostanie zaprezentowana w najbliższych tygodniach.

Zachęcamy do rejestracji w serwisie:

https://panel.cede.pl/visitor/login

Więcej informacji na stronie: 

www.cede.pl