4. Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej

9-11 września 2021 r., PTAK Warsaw Expo

IV edycja Warsaw Dental Medica Show – najbardziej wyczekiwanego wydarzenia dla branży stomatologicznej i medycyny estetycznej w Polsce i Europie odbędzie się w dniach 9-11 września 2021 w Ptak Warsaw Expo. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie integrujące środowisko stomatologii i medycyny estetycznej, realizowane w formule wielkiej branżowej imprezy.

Dzięki ogromnej przestrzeni oraz pełnemu przygotowaniu zarówno od strony bezpieczeństwa sanitarnego, jak i pod względem organizacyjnym, Ptak Warsaw Expo jako jeden z niewielu ośrodków targowo-kongresowych w tej części Europy zapewnia o pełnej gotowości do realizacji bezpiecznych targów.

Targi Warsaw Dental Medica Show od pierwszej edycji stanowią ważny punkt w kalendarzu wydarzeń dla branży stomatologicznej oraz medycyny estetycznej. Format imprezy będący połączeniem wystawy, show i części merytorycznej zyskał nie tylko uznanie profesjonalistów, ale z czasem stał się platformą wykorzystywaną przez wykładowców i lekarzy do debaty o najbardziej kluczowych kwestiach w zakresie stomatologii i medycyny estetycznej. To niepowtarzalna okazja do poznania trendów na rynku.

Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Ptak Warsaw Expo to miejsce spotkań profesjonalistów z branży. W trakcie targów uczestnicy mają szansę zobaczyć najnowsze produkty i urządzenia oferowane przez setki wystawców, jak również uzyskać najświeższe informacje na temat najnowszych technologii i technik stosowanych w stomatologii i medycynie estetycznej. Wydarzenie odwiedzają osoby związane z biznesem, jak: właściciele i menadżerowie klinik i gabinetów oraz przedstawiciele handlowi z branży medycznej, jak również personel medyczny, w tym: lekarze, technicy medyczni i stomatologiczni, a także asystentki, higienistki i analitycy. Warsaw Dental Medica Show to doskonała szansa na nawiązanie nowych relacji biznesowych, a także poszerzenie swojej wiedzy.

Podczas IV edycji wydarzenia nie zabraknie inspirujących konferencji oraz warsztatów, będących źródłem cennych i praktycznych informacji. Udział w warsztatach, prowadzonych przez polskich i zagranicznych ekspertów z pewnością pozwoli na poznanie najnowszych technik wykorzystywanych w stomatologii i medycynie estetycznej oraz poszerzenie zakresu swoich umiejętności. Warsaw Dental Medica Show jest doskonałym miejscem rozwoju zarówno dla lekarzy, jak i higienistek i asystentek.

Bezpieczne targi w Ptak Warsaw Expo

Wspominając poprzednią edycję Warsaw Dental Medica Show śmiało możemy mówić o sukcesie na skalę, o jakiej mogli marzyć jedynie wielcy optymiści. Nie byłoby to możliwe bez zastosowania ponadstandardowych środków podnoszących poziom bezpieczeństwa sanitarnego. Podczas wydarzeń organizowanych w Ptak Warsaw Expo przy każdym wejściu znajdują się kabiny dezynfekujące z możliwością automatycznego pomiaru temperatury. Wystawcy i odwiedzający otrzymują certyfikowane bezpłatne maski medyczne, ciągi komunikacyjne oraz cała infrastruktura spełniają najwyższe wymagania i standardy narzucone przez instytucje medyczne i sanitarne w naszym kraju. Cała powierzchnia w halach, jak i wszystkie pomieszczenia (toalety, sale konferencyjne itp.) są na bieżąco dezynfekowane. Ptak Warsaw Expo jest jedynym obiektem w tej części Europy, który mimo obostrzeń, może organizować nawet największe imprezy. Doskonałym tego przykładem są, m.in. zorganizowane w październiku 2020 roku targi Warsaw Dental Medica Show, w trakcie których uczestnicy wydarzenia czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Warsaw Dental Medica Show 2020 jest bez wątpienia znakomitym przykładem perfekcyjnie przygotowanego wydarzenia. Ptak Warsaw Expo dołoży wszelkich starań, aby po raz kolejny stworzyć najlepsze warunki dla nawiązania i podtrzymania relacji biznesowych, których efektem może być długoletnia współpraca.


Więcej informacji na temat kolejnej edycji Warsaw Dental Medica Show:

www.dentalmedicashow.pl